חוויות כואבות
בית | פרופיל | הירשם | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | כללי הפורום | חוויות וסיפורים | הסקר השבועי | ללמוד לגעת
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 
 כל הפורומים
 1. פורום Cu
 חלומי התגשם בצימר
 
כותב הנושא הקודם נושא הנושא הבא  
לב הארי
חבר/ה מתחיל/ה


19 הודעות
נכתב - 22/07/2009 :  22:01:05  הצג פרופיל  שלח EMail לכותב  הגב עם ציטוט
אין אין לי מילים לתאר את חווית ה 30 שעות שעברו עלינו
אשתדל לתאר לכם ובטוח שלא אספיק לתאר הכול. נסענו עם הרכב של אישתי ואספנו את ד' מביתו שם אישתי בילתה לא מעט הוא התיישב מאחור והייתה שתיקת מבוכה ברכב אבל ניתן היה להבחין בנהיגה של אישתי שהיא במתח.
מספר מילים על ד' בחור חסון בן 26 שהכיר את אישתי כאשר עזר לה לתקן פנצ'ר בגיפ' התחיל איתה ומאז הם נפגשים אחת לשבועיים בערך והוא ידע מהתחלה שאני יודע ומסכים לאחר שהביא אישור שנבדק התחילו להזדיין בלי קונדום, סטודנט לכלכלה שהופתעתי לגלות ששירת בצבא באותה יחידה מובחרת בה בנינו התחיל מסלול על יתר סגולותיו אדווח בהמשך.
ניסיתי לשבור את המבוכה וביקשתי מד' שיבצע עיסוי לצוואר הנהגת כדי שתנהג רגוע, וברגע שאצבעותיו נגעו בצוואר של אישתי כאילו לחץ על כפתור הרגעה ניכר כי המגע מוכר לה ובעיקר משפיע אני ליטפתי לה את היד וכך נסעמו עד הצימר.
קיבלנו את הצימר כאשר ד' ממתין ברכב בית עץ ענק עם מיטת קינג סייז וגקוזי ענק בתוך החדר הפונה לנוף מדהים עם 100% פרטיות, התקשרנו לד' שיצטרף בינתיים פתחתי את בקבוק היין ומזגתי שלוש כוסות כולנו ההינו מתוחים וידעתי שהיין יעזור לנו להשתחרר ולממש את שרצינו.
שוחחנו וסיכמנו שקודם אצפה בהם ובהמשך אצטרף וכדי שירגישו בנוח נשארתי עם תחתוןואז ד' תפס את אישתי הצמיד אותה בכוח לגוף והם התחילו להתנשק ולהתמזמז מול העיניים שלי אישתי התחילה לנוע על גופו והוא הפשיט אות כך שהיא נשארה עם התחתון בלבד ואז הוא התיישב על הכורסה והיא משכה לו את המיכנסיים ואני ניגשתי מאחור ומשכתי לו את הטריקו ואז יקירתי חשפה לו את הזין ואני חייב להודות שהופתעתי הזין שלו לא גדול במיוחד אבל זין פשוט יפה עם ראש נפוח וורידים מבטיחים ועובי מעל הממוצע.
והיא התחילה לפנק לו את הזין עקבתי בחרמנות ובקינאה כיצד השפתיים שלה עוטפות כול מילמטר מהביצים ועד חקצה הזין בתענוג ובתאווה ואז הוא שם לה יד על הראש ויד על החזה, היא כאילו עברה למצב אוטומת והשקיעה את כולה בליקוק הזין והוא השעין את הראש לאחור והתחיל להאנח בקול ולחלק לה ציונים [טוב,חזק,מדהים,תותחית,ועוד]
אני שהתכוננתי לרגע הזה זמן רב עמדתי נדהם וכשי ד' השכיב אותה על המיטה והתחיל ללקק לה את הכוס והיא גרגרה כמו חתולה הרגשתי שהזין שלי קורע את התחתון הורדתי אותו והתחלתי ללטף את הזין. ואז אישתי שיודעת ללחוץ לי על הכפתורים צעקה ד' ד' זיין אותי אני חייבת להרגיש את הזין שלך בתוכי, ד' התרומם ודחף את הזין שלו בבת אחת לכוס וכאשר שמעתי את רעש הביצים החובטות בכוס ואת היללה של אישתי לא יכולתי להתאפק והשפרצתי על החזה שלה שפריץ עצום זה השפיע גם על דני שהגביר את הקצב וטחן אותה במהירות עצומה כמה דקות ראיתי שהיא גומרת והיא משמיעה קולות שלא שמעתי אצלה אף פעם ואז ד' הרים את הרגליים שלה לגובה והבחנתי שהוא עומד לגמור ועברתי מהר לעמוד מאחוריו .
המראה שלא אשכח הוא המראה של התחת הנצמד מתכווץ ומשתחרר כאשר הוא מזריע את אישתי במספר מטחים וצועק לה קחי קחי לאחר מספר שניות הוא הוציא את הזין ומראה הנקטר שלו גולש לה מהכוס הטריף אותי שלחתי אצבע לכוס הוצאתי משם את הזרע והתחלתי למרוח אותו על אישתי וד' הצטרף
עשינו לה עיסוי שהזרע של שנינו הוא שמן העיסוי ונשכבנו לידה היא קמה ורצתה לנקות לי את הזין אבל ד' שהבין מה אני רוצה לראות משך לה את הראש ואמר לה אני זיינתי אותך לכן תנקי את שלי קודם והיא ניקתה בגדול ורק אחרי שקיבלה את אישורו עברה לנקות לי את הזין
בהמשך אספר את השאר

littleone
חבר/ה מנוסה

ישראל
1040 הודעות
נכתב - 23/07/2009 :  01:09:20  הצג פרופיל  שלח EMail לכותב  הגב עם ציטוט
וואאוו מטריף.....

אני במקומך ההיתי מלקק אותה מהזרע שלו....

אהבתי מאוד

תעשו חיים....

לך להתחלת העמוד

לב הארי
חבר/ה מתחיל/ה


19 הודעות
נכתב - 26/07/2009 :  22:50:34  הצג פרופיל  שלח EMail לכותב  הגב עם ציטוט
סוף סוף יש לי זמן ךלתאר לכם את המשך החוויה מהבילוי המשולש.
קיבלתי מאישתי הוראה למלא את הגקוזי ולאחר פתיחת הברזים ניגשתי לתיק והוצאתי משם בקבוק שמן אמבט, ד' הבחין בי וסימן לי להביא לו את הבקבוק, נתתי את הבקבוק והלכתי לתיק להוציא אחר ולשפוך אותו לתוך הגקוזי.
תוך כדי הפעולות ראיתי את ד' יוצק שמן על החזה שלה והוא התחיל בעיסוי וליקוק החזה ובתנועות מנוסות עבר לבטן הקטנטנה עם יד אחת שהתחילה לגלוש לכוס, נהנתי לראות את אישתי מגיבה בהרמת אגן ואנחות קצרות למגע הקסם המתחמם ולוחץ וממוקד בדגדגן ושפתי הכוס שנראו לי אדומים מתמיד ואז הכניס שתי אצבעות והתחיל לזיין אותה עם לחץ לחלק העליון של הכוס. רכנתי על הברכים מול הכוס הרגלים שלה התנופפו מולי בחוסר שליטה היא התחילה לצעוק ולילל ושמתי לב שהיא כאילו עצורה ושכחה שאנחנו מחוץ לבית ואף אחד לא שומע צעקתי לה "לא שומעים שאת נהנת" היא שמעה אותי והתחילה לצעוק והידים שלה כמעט קרעו את הסדינים "אני מתפוצצת" והיא השפריצה לי ישר לפנים ולפה זרם רותח וטעים מעומק הכוס והמשיכה לפרפר על המיטה עם מילמולים לא ברורים הצמדתי את הפנים לכוס וליקקתי את מה שנשאר.
ד' ניגש אלי ואמר לי "גומרת כמו תותחית והגיע הזמן לפתוח לה את התחת" הוא הפך אותה על הבטן ושפך את השמן הנותר על התחת כמעט בקשתי שיתן לה לנוח אבל מהר נזכרתי במקומי ושתקתי, הוא שיפשף את הזין שלו על התחת ולמעה שימן אותו ושוב התרגשתי מלהסתכל על הזין היה שלו הוא הצמיד את ראש הזין לתחת ואמר לי "לך תסתכל ותראה איך היא אוהבת לקבל בתחת" עברתי לחק השני של המיטה וראיתי את מכונת המין שלי שוכבת מנומנמת ואוגרת כוח להמשך ואז ראיתי את אחד המראות המדהימים של החופשה, העיניים הכחולות נפתחות הפה מתכווץ והבנתי שד' התחיל לדחוף את הזין לתחת היא לחשה "לאט בבקשה לאט" ד' הפתיע אותי ברגישות שלו הוציא את הזין התכופף לפנים שלה נישק אותה ושאל להמשיך? היא סימנה לו עם הראש כן הוא ליקק לה את החור וכיוון את הזין הפעם היא שיתפה יותר פעולה אך המראה בפנים שלה לא השתנה שילוב של הפתעה כאב והנאה מדהים מדהים ושוב מדהים .
ככול שד' דחף יותר והיא נאנקה יותר אצלי עלה רף הריגוש. ד' נעצר וסימן לי לבוא לראות ניגשתי וראיתי חצי זין בתוך התחת ופנה למלכתי "עכשיו תמשיכי את" והיא הרימה את האגן ודחפה את עצמה על הזין עד שנפגשו גוף אל גוף והיא זאת שזיינה אותו, ידעתי שאם אגע בזין שלי אשפריץ בבת אחת ולכן ליטפתי לה את הגב ווביד השניה שפשפתי את הדגדגן אך בעיקר הקשבתי לקולות היוצאות לה מהפה והתחת. ראיתי ששניהם מנותקים מימני ועסוקים בלספק את עצמם בלבד, אין ספק שהם הכירו טוב אחת את הגוף של השני ניתן היה להבחין בהתאמות הקצב ד' שעד הרגע היה זקוף ונהנה לראות את הזין שלו נבלע ויוצא מתחת התנפל על אישתי תפס אותה בכתפיים ודחף את עצמו בצעקה ארוכה הצמיד אותה חזק "גדול גדול תענוג למלא אותך" ואז הרגשתי את הגמירה שלה על היד שלי. ד' משך את עצמו לאט החוצה וראיתי את הזין הרפוי עטוף בנוזלי הזרע ואת הזרע החם והטרי היוצא מהחור איבדתי את העשתונות ולא חשבתי מעולם שאעשה זאת אבל התנפלתי על החור וינקתי מתוכו את הזרע ניגשתי לאישתי והתנשקנו כאשר אני מעביר לה את הזרע .
לא נתתי לה לקום ודחפתי את הזין לחור התחת הפתוח והמורחב והזין שלי נע בו חופשי שוחחה בשאריות הזרע של ד' שישב על הכורסה והסתכל בנו, לא ההיתי צריך זמן רב והשפרצתי גם אני עמוק למעיים ונשכבתי על אישתי .
אחרי מספר דקות קמנו ובלי תאום ניגשנו לד' ליטפנו אותו ואמרנו לו בשקט תודה תודה.
אם יהיה לכם צורך אכתוב את ההמשך

לך להתחלת העמוד

littleone
חבר/ה מנוסה

ישראל
1040 הודעות
נכתב - 26/07/2009 :  23:32:21  הצג פרופיל  שלח EMail לכותב  הגב עם ציטוט
מטריף....
בקרוב אצלנו!!!

לך להתחלת העמוד

איתי30
חבר/ה מנוסה

ישראל
1896 הודעות
נכתב - 27/07/2009 :  03:45:14  הצג פרופיל  שלח EMail לכותב  הגב עם ציטוט
אהבתי

לך להתחלת העמוד

   
קפוץ ל:

חוויות כואבות

© 2001 CoolScripts.co.il

לך להתחלת העמוד
פורום סניץ
כל הזכויות שמורות.
יחסי ציבור באינטרנט | נשירת שיער, התקרחות | יחסי ציבור | מחשב נייד | משרד יחסי ציבור | צימרים רומנטיים
קישורים 6 | 5 קישורים | 4 קישורים | 3 קישורים | 2 קישורים | 1 קישורים